Metin2 pvp serverler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri

YazarMesaj
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

Exp : 348

Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri Empty
MesajKonu: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyÇarş. Haz. 23, 2010 6:38 pm

Arkadaslar bildiginiz YeniPvp leri lütfen Paylaşın Admin Yardim!
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 7:11 am

Anasayfa: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kayit:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
indir:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

admin değilim ama modum al sana yardım edem ama ben giremedim sende açılır belki...!!!
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 1:25 pm

yaw üyelik alinmiyor baska yokmu yakupbaba en cok sw bulan sensin yardim Pls
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:13 pm

tmm kardeşim bakj sana bi tane daha verem oyuna girmek düz ama üyelik hamachi bende gmye aldıttırdım... şimdi link veriyom
Oyunda para bugu için kırmızı bayrak ol veya sarı para bugu için sadece ama sadece zırhcıdan 1 adet kraliyet al hangisi fark etmez bi bakıyon 1t250m paran var ama 2 tane alırsan bugta kalıyo ve paran hep 0 olrak kalıyo gmden istersen seni 99 fln yapar bende beyaz zırh var gm saolsun pvpde azo sandıgı mevcut olayda xD
Site= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
budur burdan kayıt ol ama unutma kayıt için hamachi lasım kayıtı aldın aldın alamadın oynayaman ben snn için araştırmaya devam ediyom....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 8:15 pm

ha bi de şimdi hatırladın süper bi pvp var ne cok zor ne cok kolay + Basma %100 ve item istemez evlenme söz yüzük fln beleş smokin fln beleş swde 3 krallık savaşları mevcuttur...!!!ben girdiğim için biliyom işte karşınızdaaaa....WARTİME ONLİNE
Site= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
burdan kayıt ol ve oyunun tadını çıkar oyun asla kapanmaz çünkü reklam veriyo xD o derece süper
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 9:06 pm

2 pvp icinde +repini veriyorum cok süpersin arkadasim Saol
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 9:18 pm

kardes ful pack indir diyo 1bucuk saat sürüyo indirmedim nasil girebilicem !
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 11:05 pm

kardeş bak mozailladan indir ama kötü bi haberim var :S:S:S Kahraman kapandı olm acayip pvpydi yha güç 2000 çıkıyodu :S:S:S:S okdrda 97 oldum beyaz aldım yha :S
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 11:06 pm

eger 1 saat diosa dowladı kapa tekrar yap yada mozailladan gir oke? flower bounce confused confused confused confused confused king king @ No Idea
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyPerş. Haz. 24, 2010 11:50 pm

yeni güzel biraz zor pvp yokmu yaw warsa paylas lütfen seni +rep bogucam cogunlukla senden yardim istiyom cünkü pvp bulmakta üstüne yok lütfen yardim pls !
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyCuma Haz. 25, 2010 4:23 am

kardeş benim oynadıklarıım hepsi kapandı bi WARTİME açık oda snn için paylaştım o güzel üyelikler açık ve istediğin gibi zor oyun ama çokda deel... [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyCuma Haz. 25, 2010 4:27 am

kardeş full packi sende 1 saat dio iiymiş bende 2 saatde indirdi xD ama şimdi sana link veriyom orda kota dostu olcak kota dostu inerken sende dosyaya metin2türkün dosyalarını at sonra kota dostu doluncada onun içine yükleyince açılır... [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
cengizeren
Vahsi Yüzbaşı
Vahsi Yüzbaşı
cengizeren

MesajKonu: Geri: Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri   Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:12 pm

oynamicam ama paylaştigin için sagol +repini veriyorum

Arkadaslar Yeni Acilan PvP Yokmu Varsa Paylaşın Lütfen iceri
1 sayfadaki 1 sayfası